Javascript etkin değilken sitemiz doğru çalışamayacaktır. Etkinleştirip tekrar deneyiniz
0544 962 60 20 - 09:00 - 18:00

Teslimat ve İade

Sipariş Bilgileri; müşterilerimiz işbu şartları kabül etmiş sayılır :

Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 4 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.  Bayram, tatil ve olağandışı (resmi makamlarca tam kapanma, karantina uygulanması, sokağa çıkma kısıtlaması hali vb) günlerinde işlem yapılmaz. Fakat sipariş ve müşterimizin hakkı kaybolmaz; sadece tarafımızdan işlem yapılması sonrasındaki ilk iş gününe ve/veya normalleşildiği ilk güne ertelenmiş olur.

Ürün Portföyümüzü sunan gokturkdogal.com etik ticari kurallara uygun işletme anlayışına sahiptir. Bu nedenle, Ahlak kurallarına aykırı, bölücü ve ya kışkırtıcı ürünlerin satışını ve pazarlamasını, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek, gerçekleştirmez.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa ve/veya ürünle ilgili herhangi bir konuda;

Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri yetkilileri ile sms/whatsapp/signal/telegram/mail yolu ile iletişiminiz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.